JustFit, yepyeni tesisinin bünyesinde bulunan ve her biri, derslerin içeriklerine göre dizayn edilmiş 3 farklı stüdyosunda, üyelerine birçok stüdyo dersi olanağını ücretsiz olarak sunar.

pilates-reformer

PİLATES

Pilates Core ( merkez ) kaslarının stabilizasyonunu artırmak için kullanılan etkili bir yöntemdir.Doğru nefes alma, spinal ve pelvik hizalamayı düzeltme ve hareketin yürütülmesini iyileştirerek, her bireyin hareketi nasıl kontrol edeceğini öğrenmesini sağlar. Doğru nefes almayı öğrenmek maksimum güç üretmenize yardımcı olacaktır. Pilates, derin karın kaslarınızı kuvvetlendirerek güçlü bir vücut merkezi geliştirmeye yardımcı olacaktır. 

Pilates, vücuda bir bütün olarak bakar. Pilates, vücudun biyomekaniğine odaklanır ve ağrıya, yaralanmaya, sertliğe veya zayıflığa neden olabilecek tüm alanlara hitap eder. Mukavemet ve esneklik arasında bir denge, daha iyi performans sağlar, vücutta yaralanma riskini azaltır. 

Pilates egzersizleri hareketin tekniği ve uygulanmasına odaklanarak, bireyin vücudunu daha güvenli ve daha verimli bir şekilde hareket ettirmesini sağlar. Bu da sakatlıkların iyileşmesi ve fitness performansının gelişmesi için oldukça değerlidir.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı : 300 – 400 Kcal ‘dir.

pilates-reformer

TOTAL BODY

Vücudumuzun tüm kaslarını çalıştırarak, programlanmış kuvvet egzersizleriyle birlikte yüksek performans sergileyeceğiniz ve beraberinde genel fitness seviyenizi yükselteceğiniz keyifli bir kuvvet antrenmanıdır.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı: 500 – 600 Kcal’dir.

pilates-reformer

FUNCTIONAL TRAINING

Tüm vücut kaslarımızın farklı fitness materyelleriyle dengeli ve koordineli bir şekilde çalıştırıldığı eğlenceli ve fonksiyonel bir antrenman sistemidir.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı 500 – 600 Kcal’dir.

pilates-reformer

SPINNING

Sabit bisiklet üzerinde yapılan bu dersimizde, dersin akışına göre yüksek ve düşük ritimli müzikler kullanıldığı düz yolların ,tepelerin ve yüksek hızlarla kilometrelerin arkada bırakıldığı ve dahi kısa sürede fazla kalorilerin harcandığı etkili bir kardiyo antrenmanıdır.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı 700 – 800 Kcal’dir.

pilates-reformer

TRX & CORE

Son zamanların en iyi fitness ekipmanlarından olan Trx eşliğinde yapılan bu dersimizde tamamen kendi vücut ağırlığımızdan faydalanarak ve merkez kaslarımızıda kuvvetlendirerek dinamik ve dengeli bir beden oluşturuyoruz.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı 450 – 550 Kcal’dir.

pilates-reformer

JUST DANCE

Farklı müzik ritimlerinin, keyifli koreografilerle buluştuğu, her yaştan katılımcının son derece keyifle uyguladığı ve sporun müzikle vücut bulduğu eğlenceli bir derstir.

Ders süresi boyunca harcanan ortalama kalori oranı 500- 600 Kcal’dir.


Haftalık ders programı için tıklayın.


Program


Stüdyo derslerinden faydalanmak istiyorsanız sizi arayalım


Sizi arayalım