JustFit’te Sauna ve Buhar Odası

JustFit, üyelerine insan sağlığına birçok olumlu katkısı olan ve bunlar arasında özellikle antrenman sebebiyle spordan sonra vücudunuzda birikecek olan laktik asidin terleme yoluyla atılmasına yardımcı olmasıyla önemsediği Sauna ve Buhar Odası hizmetleri de sunuyor…


Sauna nedir?

Sauna, içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu bir sıcak hava banyosudur. Sauna kabinleri, sadece kuzey ülkelerinde yetişen ağaç türleri ile istenilen yüksek kalitede elde edilebilir. Sıcaklık, isteğe göre 60-130 derece arasında değişebilir. Kullanım süresi 15 dakikadır.

Buhar Odası nedir?

Buhar Odası, saunanın tersine yüksek nem oranı ve düşük sıcaklık ilkesine dayanan banyo türüdür. Sıcaklık 40-50 derece arasındadır. Kullanılan malzeme, fiberglastır. Kullanım süresi 15 dakikadır.JustFit her biri, derslerin içeriklerine göre dizayn edilmiş 3 farklı stüdyosunda, birçok grup dersi olanağını ücretsiz olarak sunuyor.


Detaylı Bilgi


JustFit, Personal Training servisini, sunduğu ücretsiz doktor kontrolleri ile bir üst çıtaya taşıyor. Çünkü sağlığınız her şeyden önemlidir.


Detaylı Bilgi