JustFit’te Personal Training


Personal Trainer, sağlıklı bir yaşam için adım atıp spor yapmaya karar vermeniz ve bunun için harekete geçmeniz ardından size:

Bedeninizi tanımanıza yardımcı olma,

Kendinize koyduğunuz hedefin gerçekçiliğinin profesyonel açıdan değerlendirilmesi,

Sizin için doğru olan hedefin saptanması,

Doğru hedefe giden yolun bilinçli planlanması,

Bu yolda adımlarınızın birebir takip edilmesi,

Süreçle ilgili her konuda (beslenme, uyku düzeni vb.) bilgilendirme yapılması,

Hedefe ulaşana kadar disiplin ve motivasyonu elden bırakmamanız konularında rehberlik eden profesyonel fitness eğitmenidir/antrenörüdür.

JustFit’in Personel Training hizmetinden faydalanmak istediğinizde, kişiye özel tasarladığımız antrenman programlarınızı bu defa her antrenmanınızda bir uzman eğitmen eşliğinde yaparsınız. Personal Trainerlarımız, söz konusu planlama ve uygulamadan oluşan bireysel çalışma modelini, danışanların sahip oldukları yaş, kilo, genel sağlık durumu ve beklentiler gibi kişisel değişkenleri göz önünde bulundurarak bilinçli bir şekilde hayata geçirirler.


JustFit'e Personal Training talebinde bulunduğunuzda bireysel çalışma modeline geçilmeden önce:

Vücut değerlerinize göre ne tür bir çalışmaya uygun olduğunuz saptanır,

Sonuçlarınız Fitness Şefimize (Master Personal Trainer) aktarılır.

Şefimiz sonuçları inceleyerek sizin için en uygun olan Personal Trainer'ı belirler ve kendisi ile birlikte size özel programınız hazırlanır.

Personal Training hizmetinin avantajları nelerdir?

Antrenmanlarınız süresince bir uzmanın daima yanınızda olup sizi doğru yönlendirmesi, size:

Egzersizlerinizi yanlış açı ve ağırlıklarla yapmanızın önüne geçerek olası bir sakatlanma riskinin engellenmesi,

Antrenmanlarınızdan hızlı ve doğru sonuç alma,

Kilo vermek istiyorsanız, bilinçli, süreğen ve kontrollü adımlarla yağ kütlenizi azaltıp kas kütlenizi arttırarak kilo verirken kilo verme sonrası yaşayacağınız deri sarkması sıkıntısı ve tekrar kilo alma riskinin bertaraf edilmesi,

Fiziksel bir rahatsızlığınız varsa, fiziksel rahatsızlıkların, kimi hareketleri yaparken oluşturduğu engellerin, kişisel eğitmenin size belirli bir hareketin sağlayacağı aynı faydayı sağlayacak muadil hareketler sunması ile ortadan kaldırılması avantajlarını sağlar.

Spora ayırdığınız kaynakların doğru ve verimli kullanımı için JustFit’in güvenilir fitness hizmetine ek olarak Personal Training hizmetinden yararlanabilirsiniz.JustFit her biri, derslerin içeriklerine göre dizayn edilmiş 3 farklı stüdyosunda, birçok grup dersi olanağını ücretsiz olarak sunuyor.


Detaylı Bilgi


JustFit, Personal Training servisini, sunduğu ücretsiz doktor kontrolleri ile bir üst çıtaya taşıyor. Çünkü sağlığınız her şeyden önemlidir.


Detaylı Bilgi