Daha bilinçli spor yapmak için siz de bir Personal Trainer ile çalışmalısınız.

Çünkü sağlığınız her şeyden önemlidir.

PERSONAL TRAINING NEDİR?

Personal Training, fitness ve spor çalışmalarının kişiye özel tasarlanarak kişinin en güvenilir, doğru ve hızlı sonuç almasını hedefleyen, motivasyonu sürekli yüksekte tutan ve tüm bunların profesyonel bir eğitmen eşliğinde uygulandığı bir çalışma modelidir. Personal Training hizmeti istek, beklenti ve sorunlarınız doğrultusunda size özel cevap vermek adına bu beklentileri bilimsel ölçüm ve çalışmalara dayandırarak uygulanır.

Çok basit bir egzersizi eğer yanlış açılarda, yanlış ağırlıklar ile veya hatalı bir sistem tercihi çalıştığınızda, kendinizi sakatlama yolunu açmışsınız demektir. Bu ve daha birçok detayın öğrenilebilmesi için Kinesiyoloji bilgisi ile birlikte iskelet, kas ve dolaşım sisteminin uyumunun kişiye adapte edilmesi gerekmektedir. Bu ortak noktada bireysel çalışmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Kilo vermek mi istiyorsunuz? Kilo verdikten sonra yaşayacağınız sarkmalardan sıkıntı yaşamamanız için siz de bir kişisel eğitmen ile çalışarak kilonuzu daha sağlıklı bir program ile vererek düşüş sonrası kaslarınızı daha güçlü hale getirip tekrar kilo almamanızı sağlayabilirsiniz. Belirgin bir fiziksel rahatsızlığınız mı var? Kişisel bir eğitmen ile çalışarak size özel hazırlanmış bir program ile hem fiziksel rahatsızlığınızın telafisini sağlayabilirsiniz, hem de başka rahatsızlıklara sebep olabilecek hatalı sportif çalışmalar yapmamış olursunuz.

JustFit, Personal Training servisini, sunduğu ÜCRETSİZ DOKTOR KONTROLLERİ ile bir üst çıtaya taşıyor.

JustFit'e Personal Training talebinde bulunduğunuzda, önce doktorumuz tarafından tüm gerekli kontrolleriniz yapılır ve vücut değerlerinize göre ne tür bir çalışmaya uygun olduğunuz saptanır ve sonuçlarınız Fitness Şefimize aktarılır (Master Personal Trainer). Şefimiz sonuçları inceleyerek, sizin için en uygun olan Personal Trainer'ı belirler ve kendisi ile birlikte size özel programınız hazırlanır. Çalışmalarınız başladığı andan itibaren tüm verileriniz düzenli olarak tutulur ve online sistemimize işlenir. Düzenli kontrollerinizden elde edilen raporların da eklendiği sistemimize, web sitemizden üye girişi yaparak her an ulaşabilir ve nerede olursanız olun değişim sürecinizi anlık takip edebilirsiniz.