JustFit Sport Center

yepyeni tesisiyle, yeni yerinde, yeniden hizmetinizde!


9 Yıllık Deneyim

2008 yılında Kadıköy Altıyol'da hizmet vermeye başlayan JustFit, Mart 2017’den itibaren Moda’da, Saint-Joseph'liler Derneği Sosyal Tesisleri içerisinde hizmet veriyor.

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet

JustFit’in yönetimi, tıp doktoru ve aynı zamanda sporcu olan Dr. Kaan Avcı idaresindedir. Buna ek olarak uzman eğitmen ve personel trainer kadrosuyla JustFit, üyelerine düzenli doktor ve antrenör kontrolleri ile desteklenen güvenilir ve profesyonel cardio ve fitness hizmetleri sunmayı esas alır.

Üst Düzey Teknik Donanım

JustFit’in yepyeni salonunun her bir detayı üyelerinin konfor, hijyen, ferahlık, kalite, erişilebilirlik gibi olmazsa olmaz ihtiyaçlarının tümü temel alınarak incelikle tasarlanmıştır. Ayrıca, teknik donanımı, sektörün en kaliteli ve teknolojik markası olan Technogym ekipmanlardan oluşmaktadır.


JustFit Üyelik Avantajları

JustFit üyeleri, Pilates, Yoga, Zumba, Boot Camp, Crunch, Indoor Cycling, TRX, Fight4Fit gibi ücretsiz stüdyo derslerinden faydalanmak yanında; dilerlerse Aletli Pilates ve WingTsun derslerine kayıt olabilirler.

JustFit üyeleri, Saint-Josephliler Derneği Sosyal Tesisleri bünyesindeki Club Quartier’in havuz ve tenis kortlarından indirimli faydalanıyorlar.

JustFit’in Beden Algısı

JustFit’te biz, alandaki uzmanlığımızı, fizik koşullarımızı ve insan kaynağımızı her geçen gün geliştirerek bu enerjimizi; üyelerimizin, bedenlerini öteki bedenlerle kıyaslamaksızın kendi bedenlerinin sınırlarını ve olanaklarını tanımaları ve geliştirmelerini sağlamaya ayırıyoruz. Bedenlerinizin kapasitesi konusunda çıkış noktamızı ‘ideal gelecekten’ değil şimdinin doğru analizinden alıyoruz. Bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı bir ömür için bedenine ihtiyacı olanı vermeyi; düzenli hareket etmeyi, kendisiyle ilgilenmeyi, kendisine özen göstermeyi süreğen bir davranışa dönüştürmek isteyen ve bu konuda A’dan Z’ye güvenebilecekleri bir kuruma ihtiyaç duyan herkesi JustFit’e bekliyoruz.JustFit her biri, derslerin içeriklerine göre dizayn edilmiş 3 farklı stüdyosunda, birçok grup dersi olanağını ücretsiz olarak sunuyor.


Detaylı Bilgi


JustFit, Personal Training servisini, sunduğu ücretsiz doktor kontrolleri ile bir üst çıtaya taşıyor. Çünkü sağlığınız her şeyden önemlidir.


Detaylı Bilgi